Save Preloader image

0%

Hakkımızda

Bay ve bayan ceket üretiminde kalite ve müşteri memnuniyetini hedef alan; model, kesim, dikim ve ütü departmanlarını kendi bünyesinde oluşturulmuş olan şirketimiz 4500 metrekare kapalı alanda 180’i aşkın personeli ve aylık 22000 adet yıllık 264000 adet kapasitesi ile faaliyetini sürdürmektedir.

Sektördeki trend ve üretimin her aşamasında ki makine ve cihazlar da gelişen teknolojiyi takip ederek alanımızı bu bağlamda ve müşteri memnuniyetleri ne de uygun olarak yenilemekteyiz.

İnsan Kaynakları Politikamız, Kalite Politikamız, Misyonumuz ve Vizyonumuz doğrultusunda gelişmeye açık analitik düşünce anlayışımızla çalışanlarımızın yüksek motivasyonu ve memnuniyetini müşteri talepleri ve memnuniyeti ile örtüştürerek kaliteden ödün vermeden şirket hedefimiz doğrultusunda çalışmalarımız durmaksızın devam etmektedir.

  • Tekstil sektörünün vazgeçilmezi olan Kalite Kontrol, Ankatek Tekstil’in Altın Oran felsefesi ile sürdürülmektedir.
  • Doğru üretim teknikleri ve doğru malzeme kullanımı ile ürün üzerinde meydana gelebilecek istenmeyen olası bir durum en baştan engellenmesi amaçlanmaktadır.
  • Üretimin her aşamasında detaylı bir şekilde kalite kontrol yapılmaktadır.
  • Üretim faaliyetlerimizde çevreye duyarlı olmak ve gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak temel amacımızdır.

Sürdürülebilirlik: Üretim faaliyetlerimizde çevreye duyarlı olmak ve gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak temel amacımızdır.

Markalar: Üretim faaliyetlerimiz boyunca en kaliteli ve en iyi ürünü üreterek markalara en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız.

İş Sağlığı ve Güvenliği: Çalışanlarımızın fiziksel, sosyal ve ruhsal yönden aktif çalışmaları için proaktif ve katılımcı yaklaşımlarla sıfır iş kazası ve meslek hastalığı hedefi ile çalışmaktayız.

Ekibimiz: Kalite ve hizmetten ödün vermeyen etkili bir hizmet anlayışı ile çalışan bir ekibe sahibiz.